Центр лицензирования и сертификации

ks +38(067) 837-18-94

mts +38(095)762-84-59

lifecell +38(063)378-42-48

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

dergbud-insta

fb-dergbud

Дистанційне навчання

№1. Об’єкт будівництва і Об’єкт.

Будівництво є тоді, коли є об'єкт будівництва. Навколо об'єкта будівництва здійснюється діяльність всіх причетних до цього юридичних і фізичних осіб.

№2.Як правильно назвати об'єкт будівництва?

Ці умови,відповідно до ст.29 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", серед іншого мають містити назву об'єкта будівництва, що повинна відображати вид будівництва та місце розташування об'єкта будівництва.

№3. Види будівництва у назві об’єкта будівництва.

Згадуємо, що у назві об'єкта будівництва, у числі трьох обов'язкових складових частин назви, має бути зазначено вид будівництва.

№4. Реконструкція чи реставрація?

Щодо особливості вибору і застосування у назві об'єкта будівництва таких видів будівництва як реконструкція та реставрація.

№5. Технічне переоснащення.

Сьогодні буде розказано про особливості вибору і застосування у назві об'єкта будівництва такого виду будівництва як технічне переоснащення.

№6. Неосновні вихідні дані для проектування.

Об'єктом будівництва, може бути окрема споруда або її частина, а також сукупність споруд, нормативно це комплекс або будова.

№7.Завдання на проектування. Коли затверджувати?

Коли затверджувати завдання на проектування?

№8. Стадії проектування та черги будівництва. Зв'язок і залежність.

Норми щодо стадійності проектування та виділення черг будівництва приведені у Порядку розроблення проектної документації на будівництво об'єктів та ДБН А. 2. 2-3: 2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво».

№9."Нові" аспекти позапланових перевірок.

Сьогодні висвітлимо нововведення постанови КМУ № 303 від 29 березня 2021 року, в частині зокрема виключності питань під час проведення позапланових перевірок.

№10. Черга чи пусковий комплекс?

Якщо черги можуть містити пускові комплекси, то навпаки ніяк. Якщо на чергу може бути розроблена і затверджена проектна документація, то на пусковий комплекс - ні. Але і черга, і пусковий комплекс, можуть бути введеними в експлуатацію до завершення будівництва всього об'єкта будівництва.

№11. Скільки комплексів у будівництві?

Термін "комплекс" щодо об'єкта будівництва може бути застосовано принаймні у трьох форматах: як складова частина назви об'єкта будівництва, як вид об'єкта будівництва, як пусковий комплекс об'єкта будівництва.

№12.Склад та зміст проектної документації на будівництво.

Сьогодні говорити будемо про речі ключові, визначальні і взаємопов'язані, які необхідно враховувати у процесі розроблення проектної документації,а саме склад та зміст проектної документації на будівництво.

№13.Вимоги до вибору проектувальників.

Відповідно до статті 31 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", проектна документація на будівництво об'єктів розробляється у порядку встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики в сфері містобудування.

№14. Які об’єкти будівництва не підлягають огляду під час прийняття в експлуатацію?

Сьогодні, говорити будемо про експлуатацію об'єктів будівництва, які споруджувались на підставі дозволу на виконання будівельних робіт.

№15. Проект виконання робіт (ПВР).

Стільки неясних і неврегульованих моментів, як існує навколо ПВР мало яке питання будівельної діяльності містить. Починаючи із питання статусу цього документу і закінчуючи контролем за його розробленням і дотриманням.

№16. Якщо виникли проблеми з ГІПом при прийнятті об’єкта будівництва в експлуатацію.

Хто має підписувати акт готовності об'єкта до експлуатації, якщо на момент підписання цього акту головний архітектор проекту чи головний інженер проекту не може цього зробити фізично?

№17.Про «рулетку» позапланових перевірок об’єктів будівництва.

Говорити будемо про досить масштабні зміни внесені останнім часом до порядку здійснення державної архітектурно-будівельного контролю, мається на увазі Постанова КМУ від 29 березня 2019 року № 303.

№ 18. Що перевіряється під час держархбудконтролю?

Перевірки це процедури, а на що вони спрямовані? Що перевіряється? Питання треба сказати надзвичайно складне, заплутане і переплутане, різнопланове, кажучи будівельною мовою багатоповерхове.

№19.Про зміну функціонального призначення.

Появу цієї статті спричинили дві на перший погляд не пов'язані між собою події. П Перша з них - це внесення змін до порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки.

№20. Від задуму до реалізації у будівництві. Норми та контроль.

Коли можна розпочинати будівельні роботи? Відповідь, ймовірно буде одностайною, після набуття права на виконання будівельних робіт. Ну звичайно, без цього ніяк, це ознака самочинного будівництва.

№21.Робоча документація (контрольні питання виконання будівельних робіт).

Сьогодні говорити будемо про наступне контрольне питання, яке виникає у ході виконання будівельних робіт, а саме про робочу документацію.

№22. Щодо підрядників та їх кваліфікації.

Сьогодні говорити будемо про ще одне контрольне питання у ході виконання будівельних робіт, а саме про тих, хто ці роботи власне і виконують-про підрядників.

Бланк замовлення для юридичних осіб

Бланк замовлення для фізичних осіб

Замовити

 

 г.Киев, Печерский район,бульвар Леси Украинки, дом 26Б, офис 404

(095)762-84-59, (067)837-18-94, (063)378-42-48

 

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

ОПЛАТА ПО ФАКТУ ПРЕДОСТАВЛЕНИЯ УСЛУГ

 Представительства по всей Украине:

Киев, Одесса, Харьков, Днепр, Львов.

Отдел узаконивания самостроев

(095)762-84-59


Строительная лицензия и сертификация © 2010-2024. Все права защищены